натуральне мило МD nature soap

Мода на натуральне милко прийшла кілька років тому. І я їй чомусь шалено тішуся. Сама думка, що речі в моєму домі створила не бездушна машина на заводі, а теплі руки людини, яка закохана в своє хоббі — безцінна. Тому я так люблю натуральну косметику, особливо українського виробництва, і тому — мені так сподобалась продукція від М&D nature soap — молодого виробника, який недавно з’явився в Україні і який вже чудово проявляє власний стиль. Про скраб від М&D я вже розповідала, а про милко мова піде сьогодні…

натуральне мило МD nature soap Вывсяне, Червона глина огляд

У мене наразі два милка від М&D nature soap — вівсяне та з червоною глиною. Оскільки по своїх властивостях вони різні, я почну з того, що в милка схоже. А саме — пакування та зовнішній вигляд.

Упаковане мило в індивідуальні коробочки з тонкого дизайнерського картону з геометричними візерунками. У кожного мила — своя гамма. Склад, дата виготовлення та опис знаходиться на звороті:

Кожен шматок мила має приблизну вагу 100 г (чесно-не переважувала). Я ними обома регулярно користуюся вже місяць і відразу зорієнтую по економічності — милки змилилися приблизно наполовину. Як на мене — абсолютно нормальний витратний показник. А тепер більш детально про кожне з милок МD nature soap.

 

М&D nature soap Red clay — натуральне мило з червоною глиною

натуральне мило МD nature soap Red glay - червона глина

Червона глина чудово впливає на шкіру, завдяки вмісту в її складі міді та заліза. Особливо варто взяти до уваги це мило тим у кого чутлива чи проблемна шкіра. М&D nature soap Red clay практично не має запаху, піниться вміру, гарно очищує шкіру, не залишаючи після вмивання відчуття стягнутості. В мене нормальна шкіра, тому після вмивання моє обличчя чудово себе почувало після М&D nature soap Red clay і терпляче чекала свою ранкову дозу зволожуючої сироватки=))

натуральне мило МD nature soap Red clay - червона глина

Абразивних частин в собі не містить. Може трохи замокати, як і багато мил ручної роботи — тому дуже важливо зберігати в мильничці з отворами і не допускати забивання цих отворів=)

Наразі використовую в основному як мило для рук і дуже задоволена.

натуральне мило МD nature soap Red clay - червона глина

 

М&D nature soap Вівсяне

М&D nature soap вівсяне натуральне мило

Ну, перше, що скажу — вигладає мило чудово. Без барвників, без беглуздих формочок (ну не люблю я всякі псевдонатуральні милка збочених кольорів у вигляді сніговичків) — чудове! Перше на що я медитувала, коли отримала це мило — що ці часточки вівсянки, які так гарно проглядаються, скрабили. І, о радість, так і сталося! Тому, чесно признаюся, це мило з двох я полюбила трошки більше.

М&D nature soap вівсяне натуральне мило

М&D nature soap Вівсяне аналогічно з попереднім практично не має запаху та добре милиться. Шкіра після нього чиста та поскрабована. Звісно, якщо ви будете його використовувати для обличчя — то краще пінити в руках, бо на шкірі обличчя абразивні частини можуть себе проявити дещо агресивно. Зато ідеально для тіла. Тому це мило я поселила в ванній і люблю всім серцем — під час кожного прийняття душу я отримую непоганий скрабуючий еффект, який влітку був дуже доречним.

М&D nature soap вівсяне натуральне мило

Єдиний нюанс який я помітила — мило трохи підсушує шкіру, тому після цього мила не варто забувати про зволоження. Впринципі, після очищення про зволоження взагалі не варто забувати, але це вже інша історія=)

натуральне мило МD nature soap Вывсяне, Червона глина огляд

Отаке чудове знайомство в мене вийшло ще з одним талановитим виробником натуральної косметики. Надіюсь, ви розділяєте мою любов до мила ручної роботи і поділитеся улюбленими виробниками=)

Більше продукції М&D можна знайти тут

Вартість 1 мила — 35 грн

 

Written by ruda_panda