Мазь Antiquis Mixturis Магія фей

Нова мазь в чарівний дівочий будиночок — новий пост! Про мазі Бригитти та Шлях Шамана я вже писала, а сьогодні розповім про «Магію фей» в баночці. До того ж, вона виявилась такою непростою, що тут мовчати просто незаконно! Відкручуєм кришечку і заглядаємо всередину — ще одна порція чарів від Antiquis Mixturis вступає в дію…

Мазь Antiquis Mixturis Магія фей

Цього разу я навіть не питала склад трав, які стали серцем композиції — все таки, відчувати їх набагато приємніше, ніж розкладати на складові. Спершу мазь мене розвеселила — вона настільки яскраво і смачно пахла фруктовою жуйкою з дитинства, що поневолі слина потекла. Якийсь тонкий цукерковий аромат, як нитка карамелі, яка висотується зсередини квіткового букету. Помітна лише на глибокому вдиху, десь на 1-2 секунди пізніше усіх запахів. Вже після починає грати дикий мед, палена трава, навіть пробивають хвойні гілочки.

На шкірі мазь стає глибшою, більш трав`яною і серйозною. Ніби вказує на те, що фейрі — це вам не лише Дінь-Дінь з мультика, а цілий чарівний народ, який може вразити маштабами. А потім звідкись береться стара шкіра, запах старого лісу і…сідла! Які вже тут феї з мультика!

В енергетичному плані я її ще «смакую». Поки що не зрозуміла, що вона дає конкретно мені, але знаю коли мене до неї потягнуло — після повного, тотального, ретельного очищення, коли хочеться наповнитися, позбутися скрипу, але залишитися чистою. Мазь з цим бажання справилася!

Мазь Antiquis Mixturis Магія фей

Доречі, сьогодні вперше наносила мазь на волосся — захотілося якнайдовше зберегти аромат. На щастя, маю густе, тонке і кучеряве волосся — така текстура дозволяє на себе наносити і оливкову олію без змивання. Тому, мені мазь волосся не зажирнила, але зробила трохи важчим. Для мене це плюс — для іншого волосся рекомендувати не можу.

І розкажу про свої методи використання квітів з поверхні мазі. Крім очевидного — кинути їх у ванну, можу порадити їх як наповнення для аромалампи. Якщо зібрати акуратно квіти та добавити троки водички — можна наповнити свою кімнату міцним трав`яним ароматом десь на 2-3 години.  Мені подобається!

Може, хто познайомимвся з Antiquis Mixturis вже? Як вам?

Written by ruda_panda