Олійка для кутикули та нігтів MIXTURA - CITRUS

Кому що, а лакоманьяку — засоби для догляду за кутикулою. І побільше! І в різних форматах! Власне, я дочекалася — моя улюблена Mixtura створила олійку для кутикули — цінне маселко Citrus.

Олійка для кутикули та нігтів MIXTURA - CITRUS

Чому дочекалася? Бо моя любов вже три роки — це бальзам-віск Mixtura — про нього я вже стільки писала і розповідала, що вже час особистий фан-клуб організовувати. Зрозуміло, що після такого топ-засобу, олійка має бути такою ж унікальною і дієвою. Олійка ж — це більш звичний варіант, знайомий та швидкий у використанні. Почну з упаковки:

Олійка для кутикули та нігтів MIXTURA - CITRUS

Що такого в звичайній картонній коробочці? А те, що Mixtura один з небагатьох виробників української натуральної косметики ручної роботи, який заморочується упаковкою і додатковою упаковкою взагалі. А з другого боку коробочки навіть є маленьке трикуне віконечко ^_^ Милість!

Об’єм — 10 мл.

Олійка для кутикули та нігтів MIXTURA - CITRUS

Краса на всі сто відсотків, бо в такого маселка навіть склад красивий:

— масло примули вечірньої
— масло авокадо
— олія зародків пшениці
— масло абрикосових кісточок
— масло жожоба
— какао батер
— ефірне масло базиліка
— ефірне масло герані
— ефірне масло розмарину
— ефірне масло чебрецю
— ефірне масло шавлії
— СО2 екстракт цитрусових

Що до чого? Дія кожного складника дуже гарно розписана в повному описі на сайті виробника, а на ділі це ніжна олійка, яка чудово зволожує та швидко вбирається кутикулою. Після всотування олійки шкіра довкола нігтя стає гладенькою та рівненькою, зволоженою і акуратною. При економному нанесенні CITRUS вбрається за 10 хвилин. В деякі моменти я розтираю її на всі руки і насолоджуюся шовкою шкірою після. Накопичувальна дія — так! Миття рук — 1-2 переживе. При регулярному нанесенні двічі на день можна забути про суху кутикулу — абсолютно.

Олійка для кутикули та нігтів MIXTURA - CITRUS

Єдине, чим змогла мене здивувати Mixtura — це аромат. Запах олійки ну зовсім не цитрусовий! А дуже трав`яний, міцний, б`є мені в ніс шавлією та розмарином. Запах не сильний — після втирання олійки ви навряд чи його відчуєте на відстані руки, але треба бути готовою — що це не аромат для сну. Ну, для мене — точно.

Олійка для кутикули та нігтів MIXTURA - CITRUS

Чому Citrus тоді? Така назва зявилася завдяки екстракту цитрусових, який і забезпечує це глибоке зволоження, розгладження та пружність шкіри. До того ж, він відновлює ліпідний бар`єр та сприяє утрамуванню вологи. Тому, порада особисто від мене — всі олійки потрібно наносити на вологу шкіру — навіть для кутикули. Наприклад, після миття рук, коли шкіра ще не повністю стала сухою, а на ніч можна пшикнути тоніком чи водичкою. Дайте шкірі вологи, дайте маселкам та екстактам звідки її взяти=)

Олійка для кутикули та нігтів MIXTURA - CITRUS

Отака красуня поселилася у мене, витіснивши навіть на певний час бальзам-віск =) Сподобалась? Тримайте скидочку ruda-10 на мікстурки від мене ^_^

Інтернет-магазин mixturabeauty.com

 

Written by ruda_panda