скраб для губ, цукровий скраб для губ M&D Nature soap, скраб для губ огляд

Були часи, коли всі дівчата бігати з глянцевими губами — волосся липло до них, залишало сліди на щоках, але супероб`єм і блиск — все, що було нам потрібне і за що ми готові були боротися до останнього, по сто раз добавляючи ще один шар, щоб аж зеркальненько все. Потім прийшли помади — ну просто помади. Ні глянцю, ні матовості, ні догляду — просто колір. Бальзами для губ закуплялися всe ближче до осені-зими — бо морозу, бачте, все рівно, чим ти фарбуєш губи — він їх морозить у шмаття. Серед моїх знайомих не було жодної дівчини з хронічно висохшими губами. Чесно кажучи й зараз немає, але що є — так це підвищена тяга до зволоження і догляду. Не важко прослідкувати, що така увага збіглася з новою модою — матові рідкі помади. Матові в нуль. Жодної іскриночки. Супер-стійкість. Фарба, яку ти наносиш — фарба, яку ти змиваєш. І вічність між цими циклами — саме такі помади стають популярними. Я їх називаю «до побєдного».

І вони сушать губи. СУШАТЬ — ось так. В`їдаються пігментом. Підкреслююсь складочки. Шокують макро-фото. Знаходять лущення там, де їх не було. Агресивні штуки, що не кажіть.

Я сама їх обожнюю. Я й глянець зараз не приймаю. Чим матовєє — тим краще. І щоб колір поінтенсивніше. Але як же губи?

Беззаперечно, потрібен бальзам а краще кілька, а щоб реанімувати і підтримувати в стабільно прекрасному стані — скраб. Гугл запропонував мені кілька варіантів — і жоден мене не влаштовував. То відгуки не дуже, то ціна захмарна, то барвники в складі. А потім я побачила сторінку молодого бренду натуральної косметики M&D Nature soap і любов сталася. Далі мова піде про цукровий скраб для губ від M&D з маслом іланг-ілангу. Менше лірики — більше конкретики. Запрошую під кат!

скраб для губ фото, цукровий скраб для губ M&D Nature soap

Упаковка: Свою косметику M&D пакують в симпатичні картонні коробочки з геометричним принтом. Сам скраб знаходиться в пластиковій прозорій шайбочці, яка мені нагадує НЛО. Інопланетний скрабик ^_^ Кришечка не закручується, а закривається до кліку, досить щільно. Додаткового маркування на баночці немає, вся інформація знаходиться на коробці. Продукту в баночці досить багато — заповнено до верху, вага 15 гр.

скраб для губ фото, цукровий скраб для губ M&D Nature soap

Текстура: Скраб для губ дуже приємний. Аромат іланг-ілангу не є надто нав`язливим і не залишається на губах. Масла відчуваються від початку нанесення і до змивання — обожнюю масла! Набирати скраб можна і пальцем, але краще для цього пристосувати у ванні пластикову лопаточку — більш зручно та гігієнічно.

скраб для губ фото, цукровий скраб для губ M&D Nature soap свотч

Використання: ну це справді приємно! Цукор добре скрабує шкіру губ і потроху тане. Завдяки маслам це зовсім не травматично — вони допомогають цукру ковзати і робити свою роботу, а не завдавати шкоди.  Доречі, хоч скраб від M&D Nature soap і цукровий, краще його не облизувати так, я пробувала!, а змивати водою — масла дають гіркоту і неприємний присмак. На всю процедуру необхідно всього 5 хвилин, а результат буде тішити точно не один день.

скраб для губ, цукровий скраб для губ M&D Nature soap, скраб для губ огляд

Такий малюк повністю задовільнив мої потреби в такому виді продукту. Натуральні складові, приємна ціна і беззаперечна ефективність с першого разу — так, цукровий скраб для губ з іланг-ілангом M&D хочеться використовувати і рекомендувати знайомим. А те, що він створений українським виробником тішить душеньку ще більше. Мої три любові — натуральність, душевність та вітчизняне виробництво — зустрілися разом ^_^

І з вашого дозволу, сьогодні в блозі, продебютують мої перші макро-свотчі частин обличчя. Я не знала до сьогоднішнього дня, що в мене на губах є веснянки, до речі))

Фото зі скрабом M&D «До-під час-після»

Хоч нічого катастрофічного з моїми губами «до» не було — я не виходила у відкрите море, не фарбувала губи без відпочинку китайськими помадами, не спала в пустелі без води — але для мене результат є. Шкіра стала більш гладкою, завдяки масажу покращилася циркуляція крові, а м`якість залишилися навіть після змивання і без нанесення бальзаму.

Висновок: юпіііі! Я рада, що в мене тепер є такий маленький помічник. Буду його використовувати перед нанесенням матових помад і після, при необхідності. Скрабити класно, скрабити я люблю!

Вартість: 45 грн

Де купити: M&D Nature soap

Written by ruda_panda